Velkomen til julemarknad 25. og 26 november!

Gamlegymnaset’s vener vil også i år ha julemarknad på Gamlegymaset i Volda til inntekt for arbeidet med hus og hage. Adresse Engesetvegen 30. Det vert helga 25. og 26.nov. 2017 frå kl. 12:00-16:00 begge dagar. I år vert det matsal på to rom i 1.høgda. Vi vil ha tombola av ting som utstillarane har gjeve, og vi i nemnda vil også skaffe vinstar slik at der blir lodda ut ca. 100 fine ting.
Desse stiller ut og sel varene sine:
Birgit Berg, Signe Bakke Egset, Katharina Teige Førde, Lena Grevsnes, Arne Ola Grimstad, Astri Hunnes, Elin Grete Haddal, Wenche Haddal, Kirsti Indresøvde, Juv, Mari-Anne / Ingrid Kalvatn, Nina Måseidvåg, Anne Kalvatsvik, Sissel Midtlid, Solrunn Osdal, Svein Snipsøyr, Berit Leite Synnes, Marit Hunnes Solhaug, Robert Steinnes, Siw Styve, Bente Natalie Søvik, Per Erling Parr Sætre, Kari Hunnes Stavseng, Annlaug Stokke, Jon Olav Torkildsen. Truleg vert her tre-fire fleire deltakarar mellom utstillarane.

Velkomen til ei stemningsfull helg på Gamlegymnaset!

20161119_155137